Wykaz projektów (lata 2011-2018):
Lp. |
Imię i nazwisko ucznia |
Tytuł projektu naukowego |
Opiekun naukowy |
Nazwa Olimpiady |
Tytuł oraz rok |
Pozycja rankingowa |
1. |
Patryk Jamróż |
Szkoła wirtualnie – panel prezentacyjny obiektów |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych |
Finalista-2011, Laureat oOIT |
Miejsce |
2. |
Tomasz Fujak |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych |
Finalista-2011, Laureat oOIT |
Miejsce |
|
3. |
Mateusz Kaczor |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych |
Finalista-2011, Laureat oOIT |
Miejsce |
|
4. |
Maciej Gracjasz |
Biometryczne sczytywanie obecności w szkole lub w firmie - projekt zbudowany w oparciu o trzy platformy: ucznia, nauczyciela, rodzica na serwerze wirtualnym z podwójnym zabezpieczeniem |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych |
Laureat-2012, Laureat oOIT |
4 miejsce |
5. |
Oskar Kocur |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych |
Laureat-2012, Laureat oOIT |
4 miejsce |
|
6. |
Patryk Jamróz |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych |
Laureat-2012, Laureat oOIT |
4 miejsce |
|
7. |
Piotr Jutka |
Ewakuacja 3D – aplikacja (program) zbudowana w oparciu o wizualizacje 3D budynku szkolnego obrazująca sposoby ewakuacji przy zagrożeniach (np. pożarowych, bombowych, biologicznych itd.) |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych |
Finalista-2012, Laureat oOIT |
|
8. |
Kamil Wanat |
Mobilny warsztat samochodowy z identyfikacją części kradzionych |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych (OIT) |
Finalista-2013, Laureat oOIT |
Miejsce |
9. |
Kamil Pieczara |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych (OIT) |
Finalista-2013, Laureat oOIT |
Miejsce |
|
10. |
Damian Ryba |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych (OIT) |
Finalista-2013, Laureat oOIT |
Miejsce |
|
11. |
Adrian Garlacz |
System alarmowy identyfikujący ruch z automatycznym potwierdzeniem na komórkę |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Laureat komitetu okręgowego |
|
12. |
Krzysztof Janik |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Laureat komitetu okręgowego |
|
|
13. |
Szymon Chochół |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Laureat komitetu okręgowego |
|
|
14. |
Artur Saferna |
Mobilny system ubezpieczeń – czyli konkurencja do „EWUSia” (eWUŚ to Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców) |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Laureat komitetu okręgowego |
Reprezentowanie województwa w Międzynarodowym Festiwalu Naukowym |
15. |
Krystian Stawowy |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Laureat komitetu okręgowego |
Reprezentowanie województwa w Międzynarodowym Festiwalu Naukowym |
|
16. |
Damian Glanowski |
DRON – monitorujący trudno dostępne miejsca z uwagi na zagrożenia ekologiczne – projekt zbudowany z 110 elementów z możliwością mobilności |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Finalista komitetu okręgowego OITiW-2015 |
Reprezentowanie województwa w Międzynarodowym Festiwalu Naukowym |
17. |
Szymon Szpilka |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Finalista komitetu okręgowego OITiW-2015 |
Reprezentowanie województwa w Międzynarodowym Festiwalu Naukowym |
|
18. |
Kacper Ślusarz |
Przenośny ostrzegawczy system alarmowy BTS |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Laureat Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Laureat komitetu okręgowego OITiW-2016 |
3 miejsce |
19. |
Dominik Szałwiński |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Laureat Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Laureat komitetu okręgowego OITiW-2016 |
3 miejsce |
|
20. |
Jakub Millan |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Laureat Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Laureat komitetu okręgowego OITiW-2016 |
3 miejsce |
|
21. |
Arkadiusz Baster |
Mechanizm zabezpieczeń bieżącej sesji integracyjnej na systemy LINUX |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Finalista Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Laureat komitetu okręgowego OITiW-2017 |
Miejsce |
22. |
Krzysztof Obłonczek |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Finalista Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Laureat komitetu okręgowego OITiW-2017 |
Miejsce |
|
23. |
Tomasz Ficek |
Komunikator konwergencyjny szyfrowanego przesyłu danych |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Finalista Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Laureat komitetu okręgowego OITiW-2018 |
4 miejsce |
24. |
Łukasz Brańka |
Mgr inż. |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości |
Finalista Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Laureat komitetu okręgowego OITiW-2018 |
4 miejsce |
Licznik (stan na 20.IX.2018):
- Liczba uczniów ze statusem Olimpijczyka I Stopnia - 23
- Liczba uzyskanych tytułów (zaświadczeń) ze statusem Olimpijczyka I Stopnia - 24
- Liczba tytułów laureat Olimpiady (liczba laureatów Olimpiad) - 28
następna » |
---|